PROČ BODYTEC

JE ČASOVĚ NENÁROČNÝ A EFEKTIVNĚ POSILUJE SVALSTVO

Trénink je velmi intenzivní a proto stačí 1x týdně 20 minut. Během jednoho tréninku aktivujete až 95 % svalstva celého těla. 85x za sekundu dojde k aktivaci a deaktivaci svalů (svalových kontrakcí). Tedy za jednu tréninkovou jednotku k 51. tisícům kontrakcím. Tělo po tréninku regeneruje 5-7 dní a funguje ve zvýšeném energetickém režimu.

ZPEVŇUJE TĚLO, ZRYCHLUJE METABOLISMUS A POMÁHÁ PŘI HUBNUTÍ

Při tréninku jsou aktivovány podpovrchové svaly. Zapojíte tak svaly, které standardně zapojit neumíte např. svaly pánevního dna a hluboké zádové salstvo. Podporuje růst svalové hmoty, která je zásadní při odbourávání tuků. Se zvýšením svalové hmoty tělo spotřebovává více energie. Energie - tuk. Takže budete i hubnout.

NEZATĚŽUJE KLOUBY A ODSTRAŇUJE SVALOVÉ DYSBALANCE

EMS Bodytec je šetrný k úponům a kloubům a přesto posílí celý pohybový aparát rovnoměrně. Zvyšuje celkovou výkonnost, maximální sílu, zlepšuje vytrvalost a rychlost pohybu. Máte bolesti zad? Díky rovnoměrným impulsům je trénink velmi účinnou metodou při bolesti zad. EMS se dá využívat v každém věku.

Typy tréninku EMS

  • EMS trénink - základem tréninku je intenzivní elektrická stimulace svalů, při které se provádějí pouze jednoduché pohyby. Trénink je natolik intenzivní, že regenerace trvá 5-7 dní a díky tomu se trénuje pouze 1x týdně. Tento trénink probíhá jeden na jednoho. Vzhledem k vysoké časové i finanční efektivitě oslovuje tento typ tréninku širokou cílovou skupinu, především klienty, kteří běžně nechodí do fitness center.
  • Fitness cvičení s podporou EMS - základem tohoto typu tréninku je klasické cvičení " podpořeno" elektrickou stimulací. Nastavení úrovně stimulace, však zdaleka nedosahuje úrovně EMS tréninku (jinak by nebylo možné provádět vlastní cvičení). Výsledkem je pocitově velmi intenzivní trénink, který však ve výsledku nedosahuje úrovně EMS tréninku, a proto zpravidla probíhá 2x až 3x týdně. Cvičení vícekrát v týdnu je finančně i časově náročnější.

EMS trénink s Bodytec Hodonín je zárukou pro mimořádně dobré, rychle viditelné a citelné výsledky, v souladu s duchem dnešní doby.