EMS-REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE 21.STOLETÍ

Elektro Myo Stimulace (EMS), tedy elektrická stimulace svalů, je pojem, který se již několik desetiletí používá v medicíně při rehabilitaci a rekonvalescenci. Pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulzů jsou svaly aktivovány stejným principem, jako je zcela přirozeně aktivuje tělo. Jen mnohem častěji, než jsme to schopni dokázat svou vůlí. Díky tomu pak dochází buď k uvolnění zatuhlých svalů, nebo k jejich posílení.


JAK POSÍLIT 95% SVALŮ ZA 20 MINUT?

Efektivita celého tréninku nespočívá pouze v zapojení celého těla najednou, ale také na množství svalových stahů (zpevnění a uvolnění), jejich aktivaci a posílení v čase. Svou vůlí totiž dokážeme zpevnit a uvolnit sval přibližně jednou za sekundu, ale s pomocí EMS tréninku to tělo zvládne 85× za sekundu! Díky rovnoměrnému rozložení 10 dvojic elektrod na obou stranách těla, což impulzům umožní zaktivovat všechny svaly současně, včetně těch hlubokých, které často neumíme zapojit.

Při EMS tréninku se po dobu 20 minut střídají 4 sekundy záběru se 4 sekundami uvolnění. To je celkem 51 tisíc svalových kontrakcí! Po takovém tréninku bude Vašemu tělu trvat až 5-6 dní, než se úplně zregeneruje a tak po celou dobu funguje ve zvýšeném energetickém režimu, který je tolik důležitý pro spalování tuků a budování svalové hmoty. Svaly tímto způsobem posílíme mnohem rychleji a efektivněji.

Pořád tomu všemu nevěříte? Tak se podívejte co říkají vědecké studie:

https://www.miha-bodytec.com/cz/studie/

"